Сучасне будівництво і сендвіч панелі від перевіреного виробника

Компанія Модуль уже п’ятнадцять років займає позиції, які лідирують на ринку будівництва західної України. Саме вони, сендвіч панелі монтаж роблять доволі швидко і якісно. Якість послуг при цьому дуже високе і це можна дізнатися з коментарів вдячних клієнтів.

Спеціалістам компанії також можна довірить проектування будівель з сендвіч панелей. Всі забаганки замовників завжди будуть виконуватися. Перед початком робіт проводиться зустріч із замовником щодо розробці проектної документації. В даному випадку кожний момент згідно узгодження інженерних комунікацій буде обговорено із замовником.

Високоякісні послуги від найкращого виробника західної України

До послуг компанії Модуль входить великий об’єм робіт:

– Створення проектів;

– Виробництво сендвіч панелей;

– Монтаж сендвіч панелей.

Клієнти компанії задоволені результатами співробітництва і реалізованих проектів. За п’ятнадцять років існування компанії, створено дуже багато об’єктів торгівлі, павільйонів, промислового і цивільного напрямку.

Приємні ціни на послуги проектування, монтажу, виробництва сендвіч панелей, розширює базу клієнтів компанії, вона зростає із великою швидкістю.

Компанія із року в рік вдосконалює свій сервіс. Клієнти компанії отримують тільки якісні послуги і продукцію. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнту, компанія надає як можна більше якісних послуг.

Продукція компанії сертифікована, ознайомитись з сертифікатами завжди можна на сторінках сайту компанії. На фоні високої якості матеріалів та послуг, ціни дуже радують замовників. Це можна пояснити тім, що Модуль є виробником будівельного матеріалу, тому поставляє на будівельний майданчик його без додаткових доплат.

Розробка проектів і їх супроводження

Перш ніж почати розробляти проект, розробник зустрінеться з замовником і обміркує всі деталі майбутньої будівлі. Оскільки професіонали компанії беруть на себе всі моменти розробки проектної документації, то вони діють згідно плану, який затверджено.

До обов’язків професіоналів входить:

– Аналіз вихідних даних;

– Завдання на проектування;

– Узгодження всіх моментів відносно конструктивної схеми і технічних характеристик майбутньої будівлі;

– Розрахунок конструкцій і інженерних мереж;

– Видача готової проектної документації;

– Авторський нагляд;

– Технічний супровід робіт і введення об’єкта в експлуатацію.

Роботи відносно монтажу також призводять спеціалісти компанії. Оскільки вони знаються на технології виробництва, то на розгляд проектного завдання і документації, в них піде небагато часу.

Сучасні технології дозволять виконати все дуже швидко і переконатися у цьому можна розглянувши галерею робіт, котрі було виконано за довгий період існування компанії. Наприклад, будівля площею до 5000 кв.метрів була відбудована трохи більше ніж півроку.

Вибираючи компанію заданого рівня, клієнти вибирають виключно якість.