Економне дачне житло – садовий будиночок

Коли з’являється власний заміський ділянку, то перед кожним власником з’являється основна проблема – побудувати постійний або хоча б тимчасовий житловий будинок. Незалежно від обраного варіанту, вам в будь-якому випадку не допомога готова прийти компанія «Альфа-проект», інформацію про яку ви можете вивчити на сайті: https://pmg.kiev.ua/. Майбутній економ будинок на ділянці повинен відповідати двом умовами:

  1. бути не тільки придатним для проживання, а й досить комфортним для довгого часу, повинні бути елементарні можливості для приготування їжі, санітарні зручності і підключення до централізованої електромережі;
  2. має бути місце для зберігання інвентарю, садового обладнання, розсади, саджанців і багатьох інших предметів, які не потрібні в міській квартирі, але при цьому потрібні для дачі.

Особливості економного дачного будинку

Споруда садового будиночка досить часто проводиться як капітальне будівництво і не передбачає знесення в силу невеликого розміру і функціональності будівлі. При цьому для власників, які вирішили побудувати подібну будову, основним критерієм вибору є мінімальна територія площі будинку при максимально ефективності використання з незначними фінансовими витратами.
В цілому, невеликий садовий будиночок до 15 квадратних метрів може бути досить прийнятним для сезонного проживання та зберігання робочого інструменту. Вартість споруди тут помітно знижується за умови особистого зведення будівлі.

Будівництво бюджетного будинку

Процес будівництва досить простий:

  • Попередній етап. Визначається місце, де буде розташовуватися будову і характеристики грунту, схема майбутнього будинку і прив’язка плану до місцевості. Установка кордонів.
  • Установка фундаменту. Чемна той факт, що вага будівництва невеликий, фундамент може встановлюватися абсолютно будь-який, але найактуальнішим буде саме стовпчастий, який максимально міцний і стійкий, забезпечуючи мінімальну усадку будівлі.
  • Будівництво каркаса. Виконується гідроізоляційний захист майданчика і установка нижніх брусів, вертикальні опори і горизонтальні зв’язки між ними. Всі дерев’яні будівлі повинні бути призначені саме для житлового будівництва. Залежно від погодних умов, проводиться утеплення і створюється гідроізоляція будівлі. Внутрішня і зовнішня обробка проводиться за допомогою обшивки вагонкою.
  • Внутрішнє облаштування. Тут потрібно прорахувати все до міліметрів, що максимально ефективно використовувати наявний простір. Встановити стільці, стіл, шафи і вішалки для одягу і т.д. Внутрішні стаціонарні перегородки зазвичай не встановлюються, крім санітарних ділянок.

По закінченню всіх цих етапів, ваш будинок буде готовий. Наші фахівці готові провести будівництво на максимально вигідних умовах, при цьому гарантувати високу якість.